Szkoła Główna Handlowa w Warszawie30 listopada 2019

be(the)causeTED (Technology, Entertainment, Design)

to organizacja, która zamieszcza wystąpienia online pod sloganem "idei wartych rozpowszechniania". Organizacja TED została założona w lutym 1984r. jako konferencja, która odbywa się corocznie od 1990r.

Na początku, działalność TED skupiała się na technologii i designie, co odpowiadało jej korzeniom Doliny Krzemowej, ale od dłuższego czasu rozpowszechnia także idee dotyczące wielu naukowych, kulturowych i akademickich tematów.

Konferencje TEDx

to lokalne konferencje, podczas których występują zaproszeni prelegenci oraz wyświetlane są poprzednio nagrane wystąpienia z konferencji TED. Wydarzenia TEDx są w pełni planowane i koordynowane samodzielnie przez społeczność, która otrzymała licencję na zorganizowanie takiego wydarzenia od organizacji TED.

Wystąpienia, design i temat przewodni każdego TEDx-a jest unikalny i rozwijany samodzielnie, ale wszystkie z nich mają pewne cechy wspólne.

be(the)cause TEDxSGH logo

To już trzecia edycja TEDxSGH. Poruszymy tematy takie jak Sztuczna inteligencja, Edukacja i Biznes. Chcemy stworzyć miksturę, która zadowoli każdego uczestnika chcącego be(the)cause.

Harmonogram

Harmonogram będzie opublikowany 2 listopada 2019r.

Dołącz do naszego newslettera

Otrzymuj najlepsze wystąpienia i ciekawe idee co dwa tygodnie.

lub napisz do nas na info.tedxsgh@gmail.com

Transport publiczny

Przystanek: Metro Pole Mokotowskie

Z centrum: Metro M1, kierunek Kabaty

Z dworca centralnego: Tramwaje 17, 33.